Sevgili kedileriniz ve siz mutlu olun diye

Sevgili kedileriniz ve siz mutlu olun diye

Felsefemiz

Alice kedi mamaları, Alice kedi kumları, kum torbası ve çim kedileri ve sahiplerini memnun edecek, onların beslenme ve bakım ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. Bu kaliteli formüller yüksek kalite standartları ile üretilmiştir. Alice olarak markamızla, sertifikalar ve analizler ile kalitemizin devamlılığına güvence veririz.

Tüketici olarak yabancı mamalarla benzer standarttaki üst kalitedeki mamayı, sağlıklı ve doğal kedi kumunu uygun fiyatla alma hakkına sahipsiniz. Alice olarak en üst üretim teknolojisi ve kaliteli içerikler ile sunduğumuz mamalar Türkiye’de üretildikleri için ulaşılabilir bir fiyatla kedi sahiplerine ulaşır. Böylece kalitesi ve tazeliği garantili kedi mamasına uygun fiyatla sahip olursunuz.

Hayvan severlerin eskiden beri tanıdığı ve güvendiği bir markayız. 1997’de Alice Kedi Kumu ile başlayan hikayemiz 25 yıldır Alice markalı farklı kedi ürünlerinin portföyümüze girmesiyle zenginleşmiştir; Alice Kedi Mamaları, Alice Kedi Kumları, Alice Kedi Çimi ve Alice Kedi Kumu Torbası.

Hayvanlara olan sevgimiz, kedi ve sahiplerine karşı olan sorumluluk duygumuz yüzünden bize duyulan güveni boşa çıkarmayız. Hayvanların sağlıklı yaşam hakkına saygı duyarız. Kedi maması reçetelerimizin hazırlanmasından ürünlerin hayvan severlere teslimatına kadar profesyonellerle çalışırız. 1997’den beri bu sektörde etik ilkelere bağlı olarak çalıştık. Alice kalitesi ve hizmet yaklaşımı ile kedilerin ve sahiplerinin dostudur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Alice kedi mamaları, kumları ve destekleyici bakım ürünlerinde Türkiye’de ilklerin markasıdır. Alice markaları 1997’den beri evcil hayvanlara yönelik ürünleriyle pazarda yer almaktadır. Mutlu ve sağlıklı kediler eğlenir, sahipleri de öyle…Alice kedilerin sağlıklı yaşamlarını desteklerken hem onların hem de hayvan severlerin memnuniyetlerini arttırmayı amaçlar. 1997’den beri kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı yerli ürünlerimizle sağlıklı kedilere ve mutlu sahiplerine hizmet ediyoruz. Alice markası 1997 yılında Türkiye’nin ilk yerli kedi kumu olarak pazara girmiştir. Pakbak çatısı altında piyasaya sürülen marka daha sonra kuru kedi maması, yaş kedi maması, kedi çimi ve kedi kumu poşeti ürün aileleri ile genişlemiştir. Alice Kedi Çimi ve Alice Kedi Kumu Poşeti de kendi sektörlerinde markalı ilk ürünlerdir. Alice pazarladığı tüm ürünleri hem uzman bilgisi hem de kalite garantisi ile sunar. Alice markalı ürünler 2022 yılından itibaren kurumsal yapısını Alice Pet Ürünleri Pazarlama A.Ş. çatısı altında hizmet vermektedir. Tarihçe: 1997 Kuruluş 1997 Alice Süper Emici Kedi Kumu 1999 Alice Kedi Çimi 2004 Alice Snob Kedi Maması 2007 Alice Büzgülü Kedi Kumu Torbası 2009 Alice Kartopu Pudra Kokulu İnce Taneli Kedi Kumu 2011 Alice Kartopu Pudra Kokulu Kalın Taneli Kedi Kumu 2013 Alice Light & Sterilised Kısırlaştırılmış ve Kilolu Kedi Maması 2013 Alice Kitty Yavru Kedi Maması 2018 Alice Kartopu Beyaz Sabun Kokulu İnce Taneli Kedi Kumu 2020 Alice Ton Konserve Kedi Maması 2021 Alice Aktif Karbonlu Topaklaşan Kedi Kumu 2022 Alice Tavuk Pate Konserve Kedi Maması 2022 Alice Sığır Pate Konserve Kedi Maması 2022 Alice Balık Pate Konserve Kedi Maması 2022 Alice Chicken Kuru Kedi Maması

+0

Team members

+0

Nationalities

+0

Spoken languages

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Dolar elite monda ont ca enim ad nowe minim veniam.

Image
Made by pixfort team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Dolar elite monda ont ca enim ad nowe minim veniam.