Alice ilklerin markasıdır

Alice ilklerin markasıdır

Geçmişten Bugüne

Alice kedi mamaları, kumları ve destekleyici bakım ürünlerinde Türkiye’de ilklerin markasıdır. Alice markaları 1997’den beri evcil hayvanlara yönelik ürünleriyle pazarda yer almaktadır.

Mutlu ve sağlıklı kediler eğlenir, sahipleri de öyle…Alice kedilerin sağlıklı yaşamlarını desteklerken hem onların hem de hayvan severlerin memnuniyetlerini arttırmayı amaçlar. 1997’den beri kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı yerli ürünlerimizle sağlıklı kedilere ve mutlu sahiplerine hizmet ediyoruz.

Alice markası 1997 yılında Türkiye’nin ilk yerli kedi kumu olarak pazara girmiştir. Pakbak çatısı altında piyasaya sürülen marka daha sonra kuru kedi maması, yaş kedi maması, kedi çimi ve kedi kumu poşeti ürün aileleri ile genişlemiştir. Alice Kedi Çimi ve Alice Kedi Kumu Poşeti de kendi sektörlerinde markalı ilk ürünlerdir. Alice pazarladığı tüm ürünleri hem uzman bilgisi hem de kalite garantisi ile sunar.

Alice markalı ürünler 2022 yılından itibaren kurumsal yapısını Alice Pet Ürünleri Pazarlama A.Ş. çatısı altında hizmet vermektedir.

Alice Pet Ürünleri

 • 1997

  Kuruluş

 • 1997

  Alice Süper Emici Kedi Kumu

 • 1999

  Alice Kedi Çimi

 • 2004

  Alice Snob Kedi Maması

 • 2007

  Alice Büzgülü Kedi Kumu Torbası

 • 2009

  Alice Kartopu Pudra Kokulu İnce Taneli Kedi Kumu

 • 2011

  Alice Kartopu Pudra Kokulu Kalın Taneli Kedi Kumu

 • 2013

  Alice Light & Sterilised Kısırlaştırılmış ve Kilolu Kedi Maması

  Alice Kitty Yavru Kedi Maması

 • 2018

  Alice Kartopu Beyaz Sabun Kokulu İnce Taneli Kedi Kumu

 • 2020

  Alice Ton Konserve Kedi Maması

 • 2021

  Alice Aktif Karbonlu Topaklaşan Kedi Kumu

 • 2022

  Alice Tavuk Pate Konserve Kedi Maması

  Alice Sığır Pate Konserve Kedi Maması

  Alice Balık Pate Konserve Kedi Maması

  Alice Chicken Kedi Maması

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Alice kedi mamaları, kumları ve destekleyici bakım ürünlerinde Türkiye’de ilklerin markasıdır. Alice markaları 1997’den beri evcil hayvanlara yönelik ürünleriyle pazarda yer almaktadır. Mutlu ve sağlıklı kediler eğlenir, sahipleri de öyle…Alice kedilerin sağlıklı yaşamlarını desteklerken hem onların hem de hayvan severlerin memnuniyetlerini arttırmayı amaçlar. 1997’den beri kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı yerli ürünlerimizle sağlıklı kedilere ve mutlu sahiplerine hizmet ediyoruz. Alice markası 1997 yılında Türkiye’nin ilk yerli kedi kumu olarak pazara girmiştir. Pakbak çatısı altında piyasaya sürülen marka daha sonra kuru kedi maması, yaş kedi maması, kedi çimi ve kedi kumu poşeti ürün aileleri ile genişlemiştir. Alice Kedi Çimi ve Alice Kedi Kumu Poşeti de kendi sektörlerinde markalı ilk ürünlerdir. Alice pazarladığı tüm ürünleri hem uzman bilgisi hem de kalite garantisi ile sunar. Alice markalı ürünler 2022 yılından itibaren kurumsal yapısını Alice Pet Ürünleri Pazarlama A.Ş. çatısı altında hizmet vermektedir. Tarihçe: 1997 Kuruluş 1997 Alice Süper Emici Kedi Kumu 1999 Alice Kedi Çimi 2004 Alice Snob Kedi Maması 2007 Alice Büzgülü Kedi Kumu Torbası 2009 Alice Kartopu Pudra Kokulu İnce Taneli Kedi Kumu 2011 Alice Kartopu Pudra Kokulu Kalın Taneli Kedi Kumu 2013 Alice Light & Sterilised Kısırlaştırılmış ve Kilolu Kedi Maması 2013 Alice Kitty Yavru Kedi Maması 2018 Alice Kartopu Beyaz Sabun Kokulu İnce Taneli Kedi Kumu 2020 Alice Ton Konserve Kedi Maması 2021 Alice Aktif Karbonlu Topaklaşan Kedi Kumu 2022 Alice Tavuk Pate Konserve Kedi Maması 2022 Alice Sığır Pate Konserve Kedi Maması 2022 Alice Balık Pate Konserve Kedi Maması 2022 Alice Chicken Kuru Kedi Maması

+0

Team members

+0

Nationalities

+0

Spoken languages

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Dolar elite monda ont ca enim ad nowe minim veniam.

Image
Made by pixfort team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Dolar elite monda ont ca enim ad nowe minim veniam.