Kartopu İnce Sabun

Topaklaşan Kedi Kumu

Kartopu İnce Sabun

Topaklaşan Kedi Kumu

Alice Kartopu Topaklaşan İnce Taneli Beyaz Sabun Kokulu Kedi Kumu

10 Lt ​

Topaklaşan – Bentonit

İnce taneli

Beyaz sabun kokulu

Alice Kartopu İnce Taneli Kedi Kumu evinizdeki kedi dostunuzu ve sizi memnun edecek özelliklerdedir.

Tamamen doğal, beyaz bentonit mineralinden üretilen Alice Kartopu İnce Taneli Topaklaşan Pudra Kokulu Kedi Kumu üzerinde hiçbir bakteri ve mikrop barındırmaz. Kedi idrarı ile karşılaştığında çok hızlı topaklanır, sıvıyı emerken güzel beyaz sabun kokusu yayar. Kedi tuvaletinden kaynaklanan kötü kokuları ortamdan hızla uzaklaştırır. İnce yapısı özellikle yavru ve hassas patilere sahip kediler için idealdir.

%99,5 oranda tozsuz olması sayesinde havaya ve etrafa toz uçuşmaz. Kum tanelerinin kedinizin pati ve tüylerine yapışmayan yapısıyla kumlar evde dağılmaz, evinizde konfor sağlar.

İnce kum yapısı ve yüksek emme kapasitesi (%280-300) sayesinde daha uzun süre kullanılır, kaliteli bir kedi kumundan tüm beklentilerinizi karşılarken bütçenize de ekonomi sağlar.

Tüm hayat evreleri ve ırklardaki kediler için uygundur.

Özellikleri

Uzun süre koku engelleme

Kedi idrarını hızla emer ve topaklanarak ortamda bakteri oluşumuna izin vermez. Islandığında çevreye beyaz sabun kokusu yayar. Kedi tuvaletinden kaynaklanan kötü kokuları engeller.

Minimum tozlanma

Alice Kedi Kumu üretim esnasında özel işlemler sayesinde %99,5 oranında tozdan arındırılmıştır. Bu sayede kullanım sonrasında veya kumu temizlerken havaya ve yerlere toz yayılmaz. Eviniz ferah ve temiz kalır.

İz yapmaz, etrafa dağılmaz

İşlenmiş yapısıyla kedinizin tüylerine ve patilerine yapışarak evinize dağılmaz. Kedinizin patileri etrafta iz bırakmaz.

Kolay temizlik

Yüksek topaklanma etkisiyle sıvıyı anında emer, temizlemesi kolay, küçük ve sert topaklar oluşturur.

Hassas patilere uygun

İnce taneli, kenarları yuvarlatılmış, beyaz ve tozsuz olması sebebi ile yavru ve patileri hassas kedilerin kullanımı için idealdir.

Doğal

Tamamen doğal, beyaz renkli bentonit madeninin tozdan arındırılmasıyla üretilmiştir. Size ve kedinize zarar verecek sentetik madde içermez.

Ekonomik

İnce taneli olması ve yüksek emme kapasitesi sebebi ile idrar sebebi ile kedi kumunuz çabuk azalmaz, uzun süre dayanır. Ağırlığının üç katına (%280- %300 katı) kadar emme kapasitesine sahiptir.

Hijyenik

Yüksek ısıda fırınlanması, ışıl işlemden geçirilmesi ve el değmeden paketlenmesi nedeniyle üzerinde mikrop ve bakteri barındırmaz.

Kartopu İnce Taneli Topaklaşan Pudra Kokulu Kedi Kumu Kullanma Talimatı:

  • Kedi kumu kabını ortalama 4 parmak (7 cm) yüksekliğinde doldurunuz.
  • Bütün zemini kaplayacak şekilde düzeltiniz. Koku yapmasını engellemek için topaklaşan kısımları ve katı dışkıları her gün veya gün aşırı bir kürek yardımı ile mutlaka temizleyiniz.
  • Ortalama 4 parmak (7 cm) yükseklik seviyesini tutturmak için kum miktarı azaldıkça üzerine Alice Kartopu ilave ederek tamamlayınız. Kumun tamamını değiştirilmesi gerekmez.

Temiz bir kedi kumu kabı sadece kedinizin değil sizin de sağlığınıza katkıda bulunur.

  • Kedi sayınız birden çok ise kumu daha sık değiştirmeniz gerekecektir. Birden çok kediniz varsa birden çok kedi kumu kabı öneririz.
  • Daha hijyenik ve pratik bir kullanım için ”Alice Büzgülü Kedi Kumu Poşeti” kullanmanızı öneririz.

Onaylayan kurumlar

onaylayan kurumlar
Tavuk
Hamsi
Omega-3
Omega-6
Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler
Vitamin A
Vitamin D
Vitamin C
Vitamin E
Taurin

Kedi kumu kabını nereye yerleştirmeli?

  • Kedinizin yemek kabından uzak olmalıdır.
  • Etrafta çok kişinin dolaşmadığı, sakin bir yer tercih edilmelidir.
  • Tuvalet kabının yeri çok sık değiştirilmemelidir.

Alice Kedi Kumları PARABEN, SLS, KLOR, FOSFAT, BEYAZLATICI içermez.

Alice Ürünleri