Kartopu Kalın Pudra

Topaklaşan Kedi Kumu

Kartopu Kalın Pudra

Topaklaşan Kedi Kumu

Alice Kartopu Topaklaşan Kalın Taneli Pudra Kokulu Kedi Kumu

10 Lt 

Topaklaşan -Bentonit

Kalın taneli

Pudra kokulu

Evdeki uzun tüylü kedi dostlarınızı mutlu edecek bu kedi kumu, sizi de memnun edecektir.

Alice Kartopu Kalın Taneli Topaklaşan Pudra Kokulu Kedi Kumu sıvı ile karşılaştığında hızlı bir şekilde topaklanır, kedinin tuvaletinden kaynaklanan kötü kokuları mükemmel şekilde emerken ortama güzel pudra kokusu verir.

Kalın granül yapısı özellikle uzun tüylü kedilerin kullanımı için idealdir. Kedinizin pati ve tüylerine yapışmayı azaltan işlem sonrası kumlar evde dağılmaz, %99,9 oranda tozsuz olması sayesinde havaya ve etrafa toz uçuşmaz. Kediniz ile yaşadığınız evinize konfor sağlar.

Alice Kartopu Kalın Taneli Topaklaşan Pudra Kokulu Kedi Kumu tamamen doğal, beyaz bentonittten üretilmiştir ve üzerinde hiçbir bakteri ve mikrop barındırmaz. Kaliteli bir kumdan tüm beklentilerinizi sağlarken uzun süre sayesinde bütçenize katkı sağlar.

Tüm hayat evreleri ve ırklardaki kediler için uygundur.

Özellikleri

Uzun süre kokuyu engeller

Güçlü koku hapsedici özelliğe sahip montmorillonit mineral değeri yüksek bentonitten üretilmiştir. Kedi idrarını hızla emer ve topaklanarak ortamda bakteri oluşumuna izin vermez. Islandığında çevreye beyaz sabun kokusu yayılır. Kedi dışkısından kaynaklanan kötü kokuları engeller.

Uzun tüylü kedilere uygun

Uzun tüylü kedilerin tüylerine ve patilerine yapışma ve dolaşma riskini azaltmak için kum tanelerinin granül boyutu ayarlanmış ve kayganlaştırılmıştır. İri taneli kumlar kedinizin patilerini acıtmasın diye kum parçalarının sivri uçları yuvarlatılmıştır.

Minimum toz

Alice Kedi Kumu üretim esnasında uygulanan özel işlemler (ve Algair çift eleme sistemi sayesinde %99,9 oranında) tozdan arındırılmıştır. Kedinizin kum kabını kullanımı sonrasında veya siz kumu temizlerken havaya ve yerlere toz yayılmaz. Eviniz ferah ve temiz kalır.

İz bırakmaz -Etrafa dağılmaz

Granül boyutu daha iri olduğundan ve patiye yapışmayı azaltan üretim yöntemi sayesinde kum etrafa dağılmaz, kedinizin ayak izini yerlerde bırakmaz.

Kolay temizlik

Bentonitin topaklanma etkisiyle sıvıyı anında emer, temizlemesi kolay topaklar oluşturur. Ağırlığının yaklaşık üç katı (%250-280) sıvıyı emerek topaklanır.

Doğal

Beyaz renkli, %100 doğal bentonit madeninin tozdan arındırılmasıyla üretilmiştir. Kumun yapısında sentetik madde bulunmaz, size, kedinize ve çevreye zarar vermez. Beyazlığı kendi özelliğidir, ağartıcı kullanılmamıştır.

Hijyenik

Yüksek ısıda fırınlanması, ışıl işlemden geçirilmesi ve el değmeden paketlenmesi nedeniyle üzerinde mikrop ve bakteri barındırmaz. Sıvıyı hızla emmesi sebebiyle de mikrop oluşumun izin vermez.

Kartopu Kalın Taneli Topaklaşan Pudra Kokulu Kedi Kumu Kullanma Talimatı:

  • Kedi kumu kabını ortalama 4 parmak (7 cm) yüksekliğinde doldurunuz.
  • Bütün zemini kaplayacak şekilde düzeltiniz. Koku yapmasını engellemek için topaklaşan kısımları ve katı dışkıları her gün bir kürek yardımı ile mutlaka temizleyiniz.
  • Ortalama 4 parmak (7 cm) yükseklik seviyesini tutturmak için kum miktarı azaldıkça üzerine “Alice Kartopu KT T KK” ilave ederek tamamlayınız. Kumun tamamını değiştirilmeniz gerekmez.
  • Ayda bir kere kum kabını yıkayarak tüm kumu yenileyiniz.

Temiz bir kedi kumu kabı sadece kedinizin değil sizin de sağlığınıza katkıda bulunur.

  • Kedi sayınız birden çok ise kumu daha sık değiştirmeniz gerekecektir. Birden çok kediniz varsa birden çok kedi kumu kabı öneririz.
  • Daha hijyenik ve pratik bir kullanım için ”Alice Büzgülü Kedi Kumu Poşeti” kullanmanızı öneririz.

Temiz bir kedi kumu kabı kediniz için güzel bir yuva demektir.

Onaylayan kurumlar

onaylayan kurumlar
Tavuk
Hamsi
Omega-3
Omega-6
Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler
Vitamin A
Vitamin D
Vitamin C
Vitamin E
Taurin

Kedi kumu kabını nereye yerleştirmeli?

  • Kedinizin yemek kabından uzak olmalıdır.
  • Etrafta çok kişinin dolaşmadığı, sakin bir yer tercih edilmelidir.
  • Tuvalet kabının yeri çok sık değiştirilmemelidir.

Alice Kedi Kumları PARABEN, SLS, KLOR, FOSFAT, BEYAZLATICI içermez.

Alice Ürünleri