Dünya kedilerle birlikte daha güzel bir yer

Dünya kedilerle birlikte daha güzel bir yer

Motivasyonlarımız

Dünya kedilerle birlikte daha güzel bir yer ve biz kedileri çok severiz. Kedilerin neşeli ve sağlıklı bir ömür sürdürmeye devam etmeleri için neler gerektiğini takip eder, ürünlerimizle onların sağlıklı yaşamlarına katkıda bulunuruz.

Sevgili kedilerinize güvenilir ürünleri sunmak için dünyaca ünlü beslenme uzmanlarının geliştirdiği formüller, kaliteli içerikler, sertifikalarla onaylanmış üretim yöntemleri ve laboratuvarlarda testleri yapılmış kedi mamaları, kumlar ve kedi bakım ürünlerini sunarız.

Bu dünya sadece insanla ait değil. Dünyaya gelmiş bütün canlıların sağlıklı bir yaşam sürdürebilmelerine imkan tanınması gerektiğine inanırız. Dengeli bir beslenme sunan Alice’in kuru kedi mamaları, lezzetin yanı sıra nem sunan sağlıklı yaş mamaları ve hijyenik kedi kumları ile kediler ve sahiplerine sağlıklı bir yaşam sunarız.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Alice kedi mamaları, kumları ve destekleyici bakım ürünlerinde Türkiye’de ilklerin markasıdır. Alice markaları 1997’den beri evcil hayvanlara yönelik ürünleriyle pazarda yer almaktadır. Mutlu ve sağlıklı kediler eğlenir, sahipleri de öyle…Alice kedilerin sağlıklı yaşamlarını desteklerken hem onların hem de hayvan severlerin memnuniyetlerini arttırmayı amaçlar. 1997’den beri kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı yerli ürünlerimizle sağlıklı kedilere ve mutlu sahiplerine hizmet ediyoruz. Alice markası 1997 yılında Türkiye’nin ilk yerli kedi kumu olarak pazara girmiştir. Pakbak çatısı altında piyasaya sürülen marka daha sonra kuru kedi maması, yaş kedi maması, kedi çimi ve kedi kumu poşeti ürün aileleri ile genişlemiştir. Alice Kedi Çimi ve Alice Kedi Kumu Poşeti de kendi sektörlerinde markalı ilk ürünlerdir. Alice pazarladığı tüm ürünleri hem uzman bilgisi hem de kalite garantisi ile sunar. Alice markalı ürünler 2022 yılından itibaren kurumsal yapısını Alice Pet Ürünleri Pazarlama A.Ş. çatısı altında hizmet vermektedir. Tarihçe: 1997 Kuruluş 1997 Alice Süper Emici Kedi Kumu 1999 Alice Kedi Çimi 2004 Alice Snob Kedi Maması 2007 Alice Büzgülü Kedi Kumu Torbası 2009 Alice Kartopu Pudra Kokulu İnce Taneli Kedi Kumu 2011 Alice Kartopu Pudra Kokulu Kalın Taneli Kedi Kumu 2013 Alice Light & Sterilised Kısırlaştırılmış ve Kilolu Kedi Maması 2013 Alice Kitty Yavru Kedi Maması 2018 Alice Kartopu Beyaz Sabun Kokulu İnce Taneli Kedi Kumu 2020 Alice Ton Konserve Kedi Maması 2021 Alice Aktif Karbonlu Topaklaşan Kedi Kumu 2022 Alice Tavuk Pate Konserve Kedi Maması 2022 Alice Sığır Pate Konserve Kedi Maması 2022 Alice Balık Pate Konserve Kedi Maması 2022 Alice Chicken Kuru Kedi Maması

+0

Team members

+0

Nationalities

+0

Spoken languages

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Dolar elite monda ont ca enim ad nowe minim veniam.

Image
Made by pixfort team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Dolar elite monda ont ca enim ad nowe minim veniam.